Quantcast
Channel: блоґ Ігор Каганець
Viewing all 1551 articles
Browse latest View live

10 причин перемоги Третього Гетьманату

$
0
0
Мрій! Дій! Радій!

Для зерна не має значення розмір, тобто кількісні характеристики. Головне – якість. Якщо зерно внутрішньо якісне, то воно життєспроможне і володіє величезною силою. Проростаюче зерно саме пробиває собі шлях і саме знаходить ресурси, потрібні для розвитку.

Це чудова новина для творців соціальних проектів, адже дає шанс навіть невеликим групам з дуже обмеженими ресурсами. Виявляється, що для творення дуже великих, гігантських, глобальних систем достатньо створити щось дуже маленьке, але зробити це дуже якісно.

В Євангелії це фундаментальне положення описане у притчі про гірчичне зерно: «Царство Боже подібне до зерна гірчиці, що його взяв чоловік і посіяв на своїм полі. Воно, щоправда, коли сіється у землю, то найменше від усякого насіння, що на землі; але як посіяне зійде і виросте, стає найбільшим з усієї городини, і навіть стає деревом, і пускає таке велике віття, що птаство небесне гніздиться на його гілках і може сховатися в його тіні».

У світі інформаційних технологій згадане організаційне зерно позначається терміном «стартап». Так називають інноваційні компанії. Як правило, вони нечисленні – від кількох людей до кількох десятків. Рідко коли чисельність стартапу досягає 100 – 150 учасників.

Українську державу нового циклу ми творимо як стартап під брендом «Третій Гетьманат». Для його формування ми виконуємо основні вимоги, які дають стартапам силу досягати успіху.

1. Інноваційність

Молоде завжди перемагає те, що є старим. Третій Гетьманат пропонує інноваційний світогляд, передову організаційну структуру (глобальна електронна держава ТГ-онлайн), найефективнішу систему самозцілення і омолодженняз перспективою формування нової раси.   

2. Корисність для споживачів

Найнадійнішим критерієм актуальності проекту є надходження грошей на його підтримку від учасників цього проекту. Наш стартап розвивається виключно на ентузіазмі групи розробки і внесках акціонерівстартапу. Отже, наша робота потрібна людям і цінується ними.         

3. Реалістичність

Ми вже створили цікавий інформаційний ресурс, соціальну мережу, систему енергообміну Галія, голосування енергією за статті і коментарі, систему внутрішньої торгівлі Ярмарок, власну поштову розсилкута багато іншого. На підході: робота у групах, голосування інвестиційними частками, система онлайн-делегування, нові фінансові сервіси. Тобто ми займаємось абсолютно реальними справами, корисними для користувачів.

4. Вирощування

По-справжньому керувати можна тільки тим, що створено власноруч. Ми розвиваємо нову систему шляхом контрольованих поступових змін. Ось як про це пише знавець стартапів Пітер Тіль: «Ви не повинні знати точно, що в результаті отримаєте. Ви повинні постійно експериментувати, раз за разом наближаючись до розуміння». Це значить, що не треба ставити жорстких цілей, адже в процесі розробки змінюєтеся і ви, і ваше розуміння цілей, і навколишнє середовище – соціальне, політичне, технологічне.

5. Вірусне просування

«У вас взагалі не повинно бути реклами. Якщо зростання не є вірусним – це імітація» – продовжує Пітер Тіль. У наших термінах, істинна ідея сама собі пробиває дорогу. Тому зусилля треба концентрувати не на рекламі того, чого ще нема, а на правильній реалізації ідеї. Саме так ми й діємо.   

6. Соціальна альтернатива

Пітер Тіль це пояснює так: «Треба враховувати, що нове суспільство анти-соціальне. Люди хотіли б піти в якусь антигромадську модальність. Google – типовий приклад, це продукт для людей, які охочіше взаємодіють з комп'ютерами, ніж з людьми». На нашій мові, нова стартап-система має бути цивілізаційною альтернативою. Якраз цього у нас вдосталь.

7. Масштабна мета і довгострокова перспектива

Що далі в майбутнє винесена мета, то більше шансів її реалізувати. А все тому, що в цьому випадку далеке майбутнє починає реорганізовувати наше сьогодення. Ідея ТГ заохочує нас працювати над собою, навчатися, вдосконалюватися фізично, підніматися у простір позитивних подій,  експериментувати. Тому ми об’єднуємо людей, спроможних ставити далекі цілі. Це ті, які називаються люди довгої волі.  

8. Монополія в новій екологічній ніші

Пітер Тіль говорить, що «монополія – це той нематеріальний ідеал, якого ви завжди повинні прагнути. Іншими словами, треба рухатися до тієї ситуації, де вам не доведеться брати участь у конкурентній боротьбі». Уникнення конкуренції  і досягнення монополії ми досягаємо трьома чинниками.

По-перше, це підняття у Простір волі і практика магічного націоналізму.

По-друге, це комплексний, цілісний підхід, якого нема в жодної іншої організації: в нашій системі гармонійно ув’язані світогляд, релігія, історія, соціологія, психологія, соціобіологія, політологія, оздоровлення, інформаційні технології, розвиток української мови, геополітикаі багато іншого.

По-третє, у нас є бренд «Третій Гетьманат». «Створюйте бренд, адже бренд – це вже монополія!» – каже Тіль.

9. Згуртована команда однодумців

Пітер Тіль стверджує: «Для команди, яка тільки формується, потрібна не різноманітність, а згуртованість. Ви повинні спочатку сформувати команду настільки одностайною, наскільки можна. Розмаїття думок є необхідним тоді, коли ви ще нічого не знаєте про що-небудь важливе. Але якщо є відчуття, що все вже зрозуміло і правильно, то сперечатися нема чого». Підтримання одностайності досягається так, як це відбувається в будь-якому здоровому соціальному організмі: до спільної праці долучаються нові однодумці, а випадкові люди покидають стартап.

10. Корпоративна культура

Людина, яка долучається до духу нашого стартапу, стає на шлях творчості й самовдосконалення. Ми культивуємо доброзичливе спілкування, взаємопідтримку, позитивне мислення, обмін знаннями і досвідом, розвиток української мови, пізнання істинного стану речей. Така світла атмосфера притягує шляхетних людей. Ми самі створюємо середовище, в якому нам приємно. Поки що це тільки спілкування і розробка програмного комплексу. У майбутньому це глобальна ділова структура і держава нового типу.

Таким чином, ми все робимо правильно, по науці.Наші зусилля відповідають задумам Творця Всесвіту. Ми контролюємо процес і отримуємо радість від роботи. Це означає, що перемога Третього Гетьманату неминуча.

Хай Буде!

 

волі

Категорія:

Додатково: 

ГРАЙ! – ім’я-трансформер для герба ТГ

$
0
0
Герб Української держави Третій Гетьманат

Щасливі миротворці, бо вони синами Божими стануть. Радійте й веселіться, бо нагорода ваша велика (Нагірна проповідь, Матвій 5. 9, 12)

Аж ось Ісус зустрів їх і каже: Радійте! (Матвій 28. 9).

Дослідивши герб Володимира Великого, ми з’ясували, що він є своєрідним «трансформером»: на ньому одночасно зображені Сокіл, що летить згори вниз, і Лебідь, що летить знизу вгору.

 

Що означає цей символ? Це оригінальне зображення було спеціально розроблене для освячення Русі Володимиром Великим у 987 році. Сенс цієї події в тому, що держава надала рішучу підтримку аріохрестиянству (аріянству) – подібно, як це було в Римській імперіїКостянтина Великого.

Головна ідея аріянства полягає в тому, що в людині є два складника – божественний (іскра Божа) і людський (дух, душа і плоть). Вони з самого початку перебувають у стосунках дружби і прагнуть до об’єднання. Завершення процесу об’єднання приводить до перетворення людини на боголюдину – сина Божого, реалізовану Людину (з великої літери), хреста (*хр-*кр – хороший, красивий, *ст – стабільний, сталий, постійний, тобто завжди-хороший-красивий). Це стрижень динамізму– філософського фундаменту аріянства.

В аріянстві атакуючий Сокіл («сонячний», "со-коло") є символом Святого духа, тобто сили Творця Всесвіту РА, а Лебідь («світлосяйний», "яскраво-білий") – символом світлої, шляхетної людини, яка вдосконалюється.

Найефективніший розвиток відбувається в процесі гри, отже Сокіл і Лебідь радісно рухаються назустріч, бо їх захоплює ГРА.Гра – це радісна змагальність. Вона завжди веде до розвитку гравців (слово «людина» означає «гравець», лат. «гомо люденс»). Гра – це процес, в якому діє Ра, тому під час гри людина радіє (Ра-діє).  

Слово «Гра» – це слово «Ра» з притаманним українській мові пом’якшенням твердих звуків, подібно як: армата – гармата, арний – гарний, алебарда – галябарда, утка – вудка, арій – ярій, Арія – Марія, Арс – Марс, Арко – Ярко тощо. Придиховий, м’який звук «г» майже не вимовляється, тому «гра» звучить майже так само, як і «ра», тільки м’якіше.

Отже, герб Володимира – це символ-трансформер, який відображає ідею гри– і за сенсом (гра Сокола з Лебедем), і за формою (графічна загадка з прихованим зображенням). Тому в імені цього герба має бути присутня ідея гри. В ідеалі, для завершеної цілісності, ім’я також має бути трансформером (містити два в одному).

Таким іменем-трансформером є слово «ГРАЙ!»

З одного боку, це дієслово в наказовому відмінку, подібно до «читай», «співай», «стрибай», «кохай».

З другого боку, це іменник зі значенням «той, хто грає», «гравець» –  подібно до слів «водограй», «плай», «рай», «край», «небокрай». Грай– це ім’я козака з мультсеріалу «Козаки».

Отже, слово «ГРАЙ!» є ігровим лінгвістичним трансформером, який ідеально підходить для імені герба Сокіл-Лебідь. «Грай» – це синонім іменника «людина» (гравець), і водночас енергійна настанова – «Будь гравцем!», «Будь справжньою Людиною!».

Для використання в якості бренда Третього Гетьманату пишемо це слово великими літерами зі знаком оклику: ГРАЙ!

Якщо відкинути перший і останній знаки, які «не вимовляються» (придихове, тихе «г» і окличний «!»), то отримаємо слово РАЙ – термін, який позначає стан гри або місце, де відбувається гра. На гербі ГРАЙ! це слово приховане у формі RIЯ (РАІ) і легко прочитується.     


А тепер, за звичаєм, переходимо до практики Українського консенсусу. Для цього проводимо опитування щодо висловленої пропозиції з трьома варіантами відповідей: «Підтримую», «Не заперечую», «Проти».

Нагадую правила:

1. Якщо «Підтримую», то треба написати будь-який коментар і бути готовим відповідати на запитання інших гравців для захисту своєї позиції.

2. Якщо «Не заперечую», то можна нічого не писати, адже гравець просто погоджується з тими, хто підтримує.

3. Якщо «Проти», то гравець має обґрунтувати своє рішення і бути готовим відповідати на запитання.

волі
Додатково: 

ГРАЙ! – ім’я-трансформер герба Третього Гетьманату

Підтримую
50% (5 голосів)
Не заперечую
40% (4 голос (-а, -iв))
Проти
10% (1 голос)
Загальна кількість голосів: 10

Тонкощі ідентифікації: громадянство Третього Гетьманату

$
0
0
А ти вже записався у сотню Третього Гетьманату?

Народ – люди одного роду

Подібно до інших національних держав (Польща, Литва, Ізраїль, Японія), Українська держава Третій Гетьманат – це держава Українського народу («людей одного роду»), тобто тих, хто мають спільного предка. Люди, які належать до українського народу, називаються українцями.

Українцями є ті, що: 1) усвідомлюють себе українцями, 2) говорять українською мовою, 3) належать до європейського антропологічного типу, що вказує на наявність спільного предка (прабатьківщиною європейців є Україна). Якщо ж людина має не європейський антропологічний тип, то при виконанні п.1 і п.2 вона є «духовним українцем».

Громадяни Української держави, або демос

Як відомо, громадянами називаються носії політичних прав, тобто ті, що можуть обирати в органи державної влади і бути обраними.  

Оскільки ТГ є Українською державою, то громадянами ТГ є українці і духовні українці. Відтак кожен громадянин ТГ однозначно є українцем або духовним українцем. 

З політологічної точки зору, громадяни ТГ становлять «демос» – так називали вільне кровно споріднене населення давньогрецьких міст-держав, яке володіло політичними правами. Влада демосу називається демократією.

Сотня – базова громада

Первинно слово «демос» («дамос») позначало сільську громаду, тобто спільноту, де люди персонально знають один одного. Українським еквівалентом для означення такої базової спільноти є «сотня», тобто громада зі 100–150 персонально знайомих осіб (більше людина неспроможна запам’ятати).

З цієї точки зору, демократія – це влада народу, організованого в сотні («дамоси»). Громадянином ТГ може бути тільки той українець або духовний українець, який належить до сотні ТГ – територіальної або ділової (тобто не прив’язаної до території).

Подібно до практики інших держав, крім громадян на території України можуть проживати піддані ТГ (з правом постійного проживання і всіма економічними правами) і гості (з правами тимчасового проживання). Усі разом – громадяни, піддані та гості – складають населення ТГ. 

Громадянин – це член сотенної громади

Процедура надання громадянства Третього Гетьманату розглянута у статті Громадянство Третього Гетьманату: застосовуємо досвід Ізраїлю і Швейцарії. Звернемо увагу на два важливі моменти, описані в цій статті.

1. До моменту проведення Національного Собору всі учасники Установчих зборів (засновники) автоматично стають громадянами Третього Гетьманату: для цього досить володіти письмовою українською мовою (це робоча мова Установчих зборів), зареєструватися на сайті і взяти участь у висуванні делегатів. Зверніть увагу, що всі громадяни є членами громад, адже саме вони висувають делегатів на Національний Собор.

2. Після заснування Третього Гетьманату надання громадянства відбувається за стандартною процедурою прийняття у громаду:письмова заява, співбесіда з відеозаписом, додаткова перевірка (якщо в цьому є потреба), внесення в реєстр громади, який є частиною реєстру громадян усього ТГ, видання паспорту громадянина ТГ з власноручним записом власником паспорту самовизначення «українець» або «духовний українець».    

У процесі обговорення згаданої вище статті виникло два запитання:

1. Наскільки компетентним і оперативним буде рішення прийняття до громади і, відповідно, надання громадянства ТГ?

2. Чи спроможна громада відрізнити українця від духовного українця, тобто людини зі змішаним антропологічним типом?

На обидва запитання відповідь одна: ТАК!

Хто надає громадянство

Сотня є організованою структурою, тобто має виборних сотника, суддю і скарбника, а також інших відповідальних осіб. Прийняття до сотенної громади (тобто надання громадянства ТГ) здійснює персонально відповідальний сотник. Він зобов'язаний знати особисто всіх членів своєї громади. У виняткових обставинах функцію прийняття до громади сотник може тимчасово делегувати судді або скарбнику.

Вся процедура прийняття записується на відео, доступне для кожного члена сотні, тож у випадку грубої помилки є можливість її виявити і виправити. Сотник і вся громада зацікавлені у поповненні цінними, культурними, гарними людьми. Відтак надання громадянства буде компетентним.

Природна схильність до розпізнавання своїх

Точне розпізнавання людей свого антропологічного типу є фундаментальною особливістю людини. Наукові дослідження доводять, що люди автоматично (на рівні нейронів) розпізнають представників не тільки своєї раси, а й свого етносу. Навіть аутисти віддають перевагу представникові власної раси. Неспроможність до расової ідентифікації є ознакою генетичної хвороби. Відчуття людської краси є вродженим.

Тож якщо людина бажає увійти до громади, усвідомлює себе українцем, підтримує українську справу і говорить українською, то питання про її європейський антропологічний тип буде правильно вирішене з високою вірогідністю.

Але навіть якщо кандидат у громаду, маючи невиразне змішане походження, буде сприйнятий громадою як «чистий українець», то від цього не буде значної шкоди. Розділення на «українець» і «духовний українець» потрібне лише для збереження традиційного ідеалу української краси. Воно не впливає на політичні, економічні чи інші права члена сотні – громадянина ТГ.

волі
Додатково: 

Творимо ритуали долучення українців до сотень Третього Гетьманату

$
0
0
Радіймо, арії! Вітаю у новій громаді!

Завдяки мозковому штурму ми виробили просту процедуру прийняття українців до сотні – базового осередку політичної самоорганізації українців з чисельністю не менше 100 членів.

Хід обговорення дивіться у коментарях до статей:
Громадянство Третього Гетьманату
Тонкощі ідентифікації

Нагадаємо, що здобуття громадянства Української держави Третій Гетьманат відбувається шляхом надання членства у територіальній або діловій (екстериторіальній) сотні. Тобто питання громадянства Української держави вирішується на низовому рівні.

Реєстр членів сотні доступний для всіх її членів і є частиною загального реєстру громадян ТГ.

Кожен громадянин ТГ автоматично вважається українцем, громадянин ТГ змішаного походження має почесний статус духовного українця (це вирішується за спільною згодою на місцевому рівні). Тобто паспорт громадянина ТГ одночасно є «картою українця», тобто офіційним посвідченням належності до українського народу.

Ще раз нагадаю стандартну процедуру прийняття до сотні:  

1. Кандидат на громадянство, маючи при собі стандартне фото для паспорту, приходить в офіс місцевої громади ТГ, який має повноваження надавати громадянство ТГ (якщо не має фото, то його можна зробити на місці).

2. Кандидат пише власноруч заяву про те, що усвідомлює себе українцем. Для підтвердження щирості такої заяви може написати про те, що корисного для української справи він уже зробив чи планує зробити. Факт написання такого документу підтверджує, що кандидат володіє письмовою українською мовою.

3. Кандидат прочитує свою заяву і відповідає на запитання: це підтверджує його володіння усною мовою.

4. Якщо нема запитань щодо європейського антропологічного типу кандидата (це достатній доказ наявності спільного предка), то він тут же сплачує вартість послуги, у паспорт вклеюється фото, ставиться печатка,  громадянин власноруч записує у свій паспорт «українець» і отримує паспорт громадянина ТГ. В іншому випадку кандидат може отримати той самий паспорт, записавши в нього, за взаємною згодою, почесний статус «духовний українець».

5. Дані нового громадянина разом з відсканованим зображенням заяви і аудіовідеозаписом процедури (записуються обидві сторони співбесіди) вносяться в електронний реєстр громади, який є частиною загальнодержавного реєстру. За бажанням громадянин може додатково замовити собі паспорт на пластиковій картці.

6. Якщо кандидат з ознаками змішаного походження не погоджується зі статусом «духовного українця», він може звернутися до уповноваженого офісу іншої громади.  

Оскільки критерії дуже прості, то процедура надання громадянства може зайняти 10 хвилин. Це ефективно, проте виглядає доволі сухо. Для надання урочистості такій важливій події кожна громада може доповнювати стандартну процедуру власним, унікальним, оригінальним ритуалом.

Тут відкривається велике поле для творчості. В процесі експериментування і обміну досвідом між громадами поступово формуватиметься єдиний звичай урочистого долучення до державно організованого українства.

Цією статтею ми започатковуємо розробку ритуалу надання громадянства Третього Гетьманату і офіційного визнання належності до українського народу.  

Які можуть бути елементи такого ритуалу? Почнемо з найбільш очевидних речей.

1. Під час ритуалу можуть бути присутні старшина сотні (сотник, суддя, скарбник) та інші члени громади.

2. Всі разом можуть проспівати славень Української держави, а також славень своєї сотні.

3. Усі присутні можуть обійняти нового члена громади (серце до серця, тривалістю не менше 7 секунд).

4. Можуть зробити колективну світлину.

5. Можуть здійснити ритуал причастя. Під час святкування арійського Нового року Ісус Хрестос з апостолами споживали коровай, пили з однієї чаші виноградний сік і співали славні. Тверда страва символізує раціональний складник вчення (знання, логіку), а рідка – емоційно-образний.  

6. Варіант причастя «два в одному»: учасники ритуалу освячують молитвою яблуко (чи інший фрукт – в залежності від сезону чи території), розрізають його і споживають. Тут також присутні і «тверда» частина вчення (клітковина), і «рідка» (сік), і освячення (молитва).  Яблуко цікаве тим, що це «райський плід», до того ж добре зберігається протягом цілого року.

7. Загадування і відгадування ритуальних загадок з обох сторін – і представників громади, і нового її члена. Це, до речі, може бути випробовуванням на знання української традиції.

8. Ритуальне вихваляння: кожна сторона весело розповідає про свої успіхи.

Далі – пропонуйте!      

І кожне стигле яблуко з врожаю
Життєву і магічну силу має.
Його потрібно у громаді освятити,
Щоб надало воно нам сили свято жити.

волі
Додатково: 

100 гравців: пісня-ініціація для прийняття до сотні Третього Гетьманату

$
0
0
Велика Гра - Арійський Рух

Річ у тім, що текст цієї пісні має магічний компонент, призначений для підняття людини з Простору страждань у Простір пригод. Про простори подій читайте у статтях:

Здоров'я людини і простори буття
Як перемагати у Просторі пригод

Пісня починається з опису Простору страждань, де людина перебуває у стані пасивності і страху; простір подій ворожий до людини, навколо смертельні небезпеки: 

Протекла мов кров з ножа
По степу тонка межа:
Ліворуч битва, а справа бій,
Чигає смерть у далі голубій. 

Але можна піднятися на вищий енергетичний рівень – у Простір боротьби – і перейти до активних дій.Для цього треба приєднатися до сотні організованих бійців: 

Ми йдемо – одна сім’я,
Сто бійців і з ними я.
І день за днем, за разом раз,
На сто бійців – один наказ. 

Сотня героїчно долає перешкоди і невпинно йде до мети, виконуючи бойовий наказ:   

День за днем, хто знає, де,
Був наказ – і сотня йде.
Крізь вогонь і куль політ
Крізь вугілля і крізь граніт

Ми йдемо – одна сім’я,
Сто бійців і з ними я.
І день за днем, за разом раз,
На сто бійців – один наказ. 

Головним є внутрішній наказ – любов до рідного дому, родини, Батьківщини. 

З рубежу і на рубіж
З роздоріж до роздоріж
І так далеко твій рідний дім
Кохана жде тебе у нім. 

Навмання нас доля б'є
Вчора був, сьогодні є,
А завтра хтозна, що буде там…
За Батьківщину життя віддам… 

Тут людина ще знаходиться під пресом зовнішніх подій. Проте що далі, то тональність пісні дедалі енергійніша та впевненіша: 

Завтра я, а потім ти
Хтозна як, та треба йти
До бою зброю, смерть ворогам!
Нема спочинку моїм ногам…

Ми йдемо – одна сім’я,
Сто бійців і з ними я.
І день за днем, за разом раз,
На сто бійців – один наказ. 

Аж тут нарешті відбувається піднесення над Простором боротьби і вихід у Простір пригод: 

Люба, чуєш, ти не ридай!
Він не вмре за рідний край!
Хай гине ворог за наш Донбас,
Дорога дальня чекає нас. 

Річ у тім, що у Просторі пригод відбуваються гострі події, з ризиком і адреналіном, але вони завжди завершуються позитивно: «він не вмре...», «дорога дальня...», тобто починаються пригоди. 

У цьому просторі подій людина ще не керує пригодами – вона перебуває в їх круговерті. Тому тут ще нема перемоги. Перемога досягається тільки у Просторі волі, в якому людина повністю керує подіями і досягає поставлених цілей. Цей простір подій ще називається Царством божим, бо людина діє в ньому вільно, як бог, граючись. 

Для здійснення цього останнього логічного кроку доцільно змінити закінчення пісні так, щоб вона піднімала у Простір волі: 

Ми йдемо – одна сім’я,
Сто гравців і з ними я.
Радіє серце, яріє дух,
Велика Гра – Арійський Рух. 

У Просторі волі сотня бійців перетворюється на сотню гравців, для яких не існує перешкод: вони завжди перемагають і радісно творять новий світ.Арійський Рух – це етномережа українців, що перебувають у Просторі волі або близько біля нього. Тому ця мережа має назву AR25.org.  

Пісню сто гравців можна використовувати для прийняття нових членів до сотні Третього Гетьманату. Її метафізичний сенс в тому, що вона символічно проводить кандидата з нижніх просторів подій у Простір волі. 

Сто бійців (завантажити, 5.4 Мб, mp3)

Мелодія цієї пісні популярна в усьому світі, вона легко надається для хорового виконання. 

Додатковим плюсом є те, що це американська пісня, а США є головним геополітичним союзником Української держави. Сам факт того, що ця пісня виконується в українських громадах Третього Гетьманату, сприятиме налагодженню дружніх стосунків між Україною і США. 

Будуть інші варіанти - пропонуйте!

волі
Додатково: 

Діловою мовою Міжмор’я буде Сенсар

$
0
0
Угору і вперед!

Темою священної мови Великого Переходу зацікавилися десять років тому. Згідно з езотеричною традицією, мова попереднього цивілізаційно-расового переходу називалася Сенсар. Її ще називали «Мовою Сонця», і саме вона лежить в основі сучасної української мови, санскриту та інших арійських (індоєвропейських) мов.

Слово «Сенсар» означає «носій сенсу» (подібно як «буквар» — носій букв), а також «Божественний сенс» (від «сенс Ар»).

Володіння Сенсаром було чи не найважливішим чинником високої культури і могутності Арійської раси (Трипільської цивілізації), адже ця мова формувала передове мислення і забезпечувала точну передачу інформації.

На жаль, нинішня українська мова частково втратила ясність Сенсара, проте цю якість можна доволі швидко відновити. Саме це й має стати головною метою мовної реформи. Адже, повторимо, яка мова, таке й мислення, а яке мислення, така й поведінка. Якщо українці мають амбіції стати сильною і передовою нацією, то починати треба з повернення до рідної мови та її очищення від забруднень і спотворень. Про це писалося у статті «Україні потрібен новий Сенсар» (2005).

Дослідження в цьому напрямку відбуваються на сайті «Народний Оглядач» у рубриці Сенсар - мова нової раси, головним чином завдяки зусиллям мовознавця Оксани Лутчин.

Нині настав час приступити до практичної реалізації ідеї нового Сенсара. До цього нас підштовхнули такі три події.

Мова Царства божого

По-перше, вияснили, що Українську державу нового циклу треба творити у просторі гармонійних подій – Просторі волі, в євангельських термінах – у Царстві божому. У цьому просторі людина діє як бог – вільно, без непереборних перешкод, граючись.  

З цього випливає, що мова Сенсар має бути інструментом підняття у Простір волі. Ця мова має бути такою, щоб у людини, яка говорить Сенсаром, автоматично відбувалося оздоровлення, притягання світлих людей і позитивних подій. Сенсар – мова здоров’я і успіху. Саме за ці магічні якості її й називали Мовою Сонця.

Головним чинником піднесення у Простір волі є відновлення правдивого світогляду. Для цього мова Сенсар має повертати словам їхній істинний сенс.

Візьмемо для прикладу слово «воля». Воно має два головні значення: 1) духовна сила, що робить людину творцем своєї долі, 2) відсутність перешкод, свобода дій. Наявність двох зовсім різних сенсів може означати, що є первинний сенс, який став джерелом для двох згаданих вище вторинних сенсів. Що може бути цим первинним сенсом? Відповідь: Воля – це стан перебування у просторі Царства божого, адже в ньому людина діє свідомо і легко, а зовнішні перешкоди долає граючись.

Інший приклад – слово «рай». Для масової свідомості це місце «на небесах», де в надлишку є всі життєві ресурси, місце спокою та безпеки, де можна відпочити і розслабитись. Проте якби таке місце існувало, то люди у ньому виродилися б за кілька поколіньі, врешті-решт, вимерли. Такий «рай» швидко перетворюється на місце страждань.

То що тоді означає це слово? Рай – це місце, де відбувається інтенсивний розвиток у формі радісної гри. Важливими умовами гри є добровільність, радісні емоції, напруження, змагальність, обмеженість ресурсів, творчість і винахідливість. Де гра, там рай.

Таким чином, рай – це простір Царства божого, а воля – це стан людини в раю. Людина у стані волі називається гравцем. Гравець – це головний сенс слова «людина», звідси латинські ludo – «грати», ludus – «гра», ludens – «той, хто грається», «гравець», ludicia – «музикування», «музична гра».    

Людина, що володіє Сенсаром, має правдивий світогляд, відтак діє продуктивно, свідомо, правильно.

Мова нової цивілізації

Другою подією, що спонукає нас перейти до практичної реалізації Сенсара, є радикальна зміна геополітичної ситуації на планеті. Виявилося, що глобальна конкуренція двох планетарних центрів – США і Росії – не завершилася, а вийшла на новий оберт еволюційної спіралі. Реальністю XXI століття стало утворення осі Париж–Берлін–Москва–Пекін, що веде до формування Євразійського блоку. Його потенціал значно перевищує потенціал США, що загрожує самому існуванню американської держави.

Відтак США життєво зацікавлені у формуванні центрально-європейського союзу Міжмор’я, спроможного відсікти ЄС від РФ. Головним гравцем Міжмор’я є Україна, а її найближчі союзники – Польща і Литва, на підході – Білорусь та інші слов’янські держави.

Формування Євразійського блоку означає розчленування України і колоніальний статус для країн Центральної Європи. Тому формування Міжмор’яповністю відповідає життєвим інтересам України, слов’янських держав і США.

Оскільки Міжмор’я опиняється під потужним пресом з обох сторін – ЄС і РФ, то цей союз має потужні стимули для застосування всього найкращого і найпередовішого – від світогляду до організаційних моделей і технологій. Тому Міжмор’я – це не просто регіональний союз, а нова цивілізація. Гостра потреба країн Міжмор’я у світоглядній єдності і ефективних комунікаціях потребує спільної ділової мови.

Очевидно, що це не може бути російська, німецька чи французька, бо це мови головних ворогів Міжмор’я. Не може бути й англійська, хоча вона дуже важлива для взаємодії з США та іншими союзниками. Мовою слов’янської Європи має бути слов’янська мова: литовська, польська чи українська.

Українська мова тут має очевидні переваги перед польською  і литовською мовами, оскільки:

1) найближча до спільного коріння – до материнської мови, від якої пішли усі арійські мови, зокрема польська і литовська, тому для Міжмор’я вона найзрозуміліша;

2) найчисельніша і має значний потенціал поширення з причини української пасіонарності;

3) найлегша для вивчення, написання і комп’ютерного розпізнавання, адже у ній найкраще дотримується принцип «як пишеться, так читається»,

4) найдзвінкіша (завдяки дзвінкому Р), наймилозвучніша і найпісенніша.

Проте цього не достатньо. Для популяризації української мови у Міжмор’ї доцільно посилити ці переваги: розширювати застосування мови, збільшувати кількість її носіїв, розробляти лінгвістичне програмне забезпечення, заохочувати вивчення в Україні і в усьому світі.   

Учасники Міжмор’я переходитимуть на українську тоді, коли їм це буде вигідно. Скажімо, буде легше вивчити мову і мати прямий доступ до першоджерела, ніж постійно користуватися перекладачами. А для цього важливо, щоб українською мовою творилися вартісні твори в царині релігії, філософії, оздоровлення, мистецтва, науки, менеджменту, передових технологій, військової справи тощо.

Не менш важливий напрямок роботи – надання українській мові більшої універсальності шляхом активації давніх слів, спільних для слов’янських мов. При цьому перевагу треба надавати коротким, лаконічним словам. Наприклад, замість нинішнього літературного слова «немає», доцільно застосовувати давнє коротке «нема», що ближче до польського «nie ma». Доцільно дослідити правила української граматики з погляду їх спрощення – це полегшить вивчення мови.  

Творення окультуреної української мови – універсальної, глибинної, лаконічної, компактної, комп’ютеризованої, з точним сенсом і чіткими правилами – матиме й величезний політичний сенс. Адже українці не просто пропонують використовувати свою мову для Міжмор’я. Вони творять нову мову – Сенсар – спеціально «заточену» під новий цивілізаційний проект та дружньо налаштовану до всіх його учасників.  

Мова магів

Третьою подією, що спонукала до негайної реалізації Сенсара, стало знайомство з кінофільмом 2013-го року «Частоти» (Frequencies / OXV: The Manual). У ньому розповідається про те, що слово спроможне змінювати частоту власних вібрацій людини, а відтак пересувати її між просторами подій. Понад те, існують давні, фундаментальні слова, які мають магічну силу.

Ця тема особливо цікава для тих, які мають досвід оновлення за допомогою технології Живе Слово, що її відкрив український професійний лікар і народний цілитель Олександр Філатович. Ми вже знаємо, що промовляння спеціальних слів дозволяє відновлювати різні підсистеми свого організму і формувати потрібні зовнішні події.

Характерно, що застосування Живого Слова українською мовою у 3–5 разів ефективнішеу порівнянні з російською мовою. У результаті люди, які взагалі ніколи не чули українську мову, з власної ініціативи переходять на читання Живого Слова українською, бо це суттєво прискорює процес зцілення. Причиною цього ефекту може бути те, що українська мова має найглибші корені, а відтак сягає найпотужніших енергетичних пластів. Серед іншого це означає, що поширення технології Живе Слово сприятиме популяризації української мови і, як наслідок, сприятиме консолідації учасників Міжмор’я.

Переходимо до практики

Фундаментом єдності Міжмор’я є спільний світогляд, основи якого викладені у книзі «Арійський Стандарт – 2014». Відтак практичне формування Сенсара можна здійснювати шляхом переведення цієї книги на Сенсар. Методика така:

1. Кожен бажаючий взяти участь у цьому мовному проекті реєструється на сайті, вказує вигадані або справжні ім’я, прізвище та аватар і набуває статусу Гравець. Цей статус дозволяє публікувати свої блогові записи і коментувати публікації інших гравців.

2. Учасник проекту завантажує електронний текст книги «Арійський Стандарт – 2014»і пропонує свої варіанти її редагування. Це можна робити в коментарях, а ще краще – шляхом написання блогових записів з тегом Сенсар-2015.

3. До кінця 2015 року ми отримаємо відредаговану книгу з брендом «Написано на Сенсарі». До неї додамо тлумачний словник особливо важливих слів. У такий спосіб ми започаткуємо потік літератури нового циклу, цікавий для усього Міжмор’я.  

Хай Буде!      

волі
Додатково: 

Голосування інвестиціями – ще один крок до держави-корпорації

$
0
0
Хай Буде!

Фактично, ми піднялися до стандарту колективного ухвалення рішень в акціонерних товариствах – корпораціях.

Дотепер у нас була зрівнялівка, адже і давній акціонер з інвестиційним внеском 1000 галів, і новачок зі 100 галами мали по одному голосу. Відтепер при голосуванні перший голосує тисячею галів, а другий – сотнею.

Йдеться саме про інвестиції (кількість гривень, вкладених у стартап), а не загальну кількість галів у голосарі (гаманці), отриманих, зокрема, завдяки торгівлі чи вдалим публікаціям та коментарям.

Врахування «інвестиційної ваги» акціонерів дозволяє об’ємніше побачити волевиявлення учасників голосування. Наприклад, ось так виглядає голосування за ім’я ГРАЙдля герба Української держави Третій Гетьманат:

Це ім’я підтримали акціонери, загальна частка яких у цьому голосуванні складає 54%. Тут же видно, хто конкретно проголосував і як обґрунтував свої рішення у коментарях. Нагадаю, що «Підтримати» має право тільки той, хто аргументує свою позицію і готовий її захистити.

45% у загальній вазі мають ті учасники опитування, які проголосували «Не заперечую». У такий спосіб вони висловили довіру тим, хто розібрався у предметі голосування і натиснув на «Підтримати». Ті, що не заперечують, не зобов’язані коментувати свій вибір, проте, як бачимо, деякі з них пояснили свою позицію.  

Проти проголосували двоє учасників, які мають інвестиційну вагу 1% від загальної ваги всіх учасників голосування. Як і належить за правилами консенсусного опитування, вони обґрунтували свою позицію.

Сума інвестицій, що належить 18 учасникам цього голосування, складає 38.684% (33,124.00 ϟ / 85,627.00 ϟ) від суми усіх інвестицій нашої корпорації.

Додатковою важливою перевагою голосування інвестиціями є те, що воно захищене від зловживань у випадку, коли та ж сама людина створює кілька реєстрацій і виступає під різними іменами.Вона може створити хоч сотню вигаданих реєстрацій, а проте значення матиме тільки її інвестиційний внесок у розвиток справи.  

Нагадаю, що наявність кількох «віртуальних особистостей» допускається.

З одного боку, це потрібно учасникам групи розробки для тестування взаємодії системи з користувачами різних статусів (учасниками, гравцями, інвесторами, редакторами та іншими).

З другого боку, ми не забороняємо те,  що не можемо проконтролювати.  

Хтось запитає, а що робити тим акціонерам, які мають малі інвестиції, але заробили значні суми Галії завдяки влучним публікаціям, коментарям або успішній торгівлі на Ярмарку? Вони мають можливість агітувати за ті рішення, які їм подобаються, шляхом голосування за відповідні публікації та коментарі.  

Окрім того, вони можуть придбати на Ярмаркутовари, продати їх за гривні, а виручені гроші вкласти у стартап, збільшуючи свою інвестиційну частку.

Голосування інвестиційними частками є важливим кроком для набуття нашим стартапом ознак ділової корпорації, адже Третій Гетьманат буде глобальною українською національною духовно-економічною державою-корпорацією.    

Додатково: 

Практична самоорганізація ТГ: сотні, проекти, групи за інтересами

$
0
0
Катерина Косьяненко. Мої Мамаї (2007)

Територіальні групи: демократична модель

Групи цього типу об’єднують акціонерів, що проживають в одному населеному пункті. Оскільки об’єднуючим чинником є земля, то ієрархія вибудовується знизу догори. Це означає, що керівник групи обирається її учасниками. Джерелом влади (ладу, порядку) в такій групі є її учасники.

Проекти: лідерська модель

Групи цього типу об’єднуються навколо ідеї, носієм якої є засновник групи. Члени такої групи можуть територіально перебувати де завгодно. Тут ієрархія формується згоди донизу: лідер групи обирає її учасників. У лідерській моделі джерелом влади є лідер.

Групи за інтересами: вільний стиль

Спільноти цього типу об’єднують акціонерів за ознакою спільних інтересів. Організаційна модель не регламентована: тут повна свобода для експериментування – від хаотичної «тусовки» до поєднання в різних пропорціях двох попередніх моделей або застосування різних моделей в залежності від ситуації.  


Кожний акціонер має право створити будь-яку кількість груп будь-якого типу.Для цього вже розроблено необхідний софт.

Для створення групи робимо «Новий запис» – «Нова група», вибираємо назву групи та її тип, обираємо картинки і починаємо експериментувати.  

Хай буде!

волі
Додатково: 

Творимо Сенсар: перші кроки

$
0
0
Сенсар підносить у Рай - земний простір Царства божого

Усталених правил ще нема, тому вітаються усі пропозиції. У застосуванні нових норм треба дотримуватися міри і реалістичності. Якщо нова норма полегшує життя - її треба застосовувати. Наприклад, ми домовилися, що в запитальних реченнях, які мають більше трьох слів, знак питання ставити на початку і в кінці.

Наскільки можна застосовувати іноземні запозичення? Ми виходимо з того, що всі індоєвропейські слова мають українські корені, тому можемо сміло використовувати все, що нам зручно. Наприклад, замість слова "посилання"використовуємо слово "линк" (від "линва"), а замість "програмне забезпечення" - слово "софт" (треба ще простежити його походження).

Творячи нові сенси, будемо творити для них нові терміни. Кожне нове слово розглядатимемо окремо. Якщо підходить, то вставляємо його в книгу "Арійський Стандарт 2014" і робимо про це запис у словник, який буде в кінці книги.

У книзі вже є деякі кроки в напрямку Сенсара:

1. Слово "неначе"замінено на "наче".
2. Слово "нехай"замінено на "хай".
3. Конструкція типу "робитиму доти, доки не відбудеться", замінена на "робитиму доти, доки відбудеться" (позбуваємося зайвих "не", яке порушують логіку).

Чи зможемо конкурувати з англійською мовою? Сенсар доцільно просувати у тих сферах, де ми сильніші за англомовних: світогляд, оздоровлення, гармонізація подій, передові організаційні моделі.

Творімо разом мову Сенсар! Приєднуйтесь до групи Сенсар - магічна мова нової раси.

 

Додатково: 

П’ять головних подій 2014 року

$
0
0

21 грудня завершилося брахманське річне коло – на третій день після Николи (не-коло, кінець кола), святкування якого почалося 19 грудня. Згідно з Арійською нумерологією, число 21 символізує завершення циклу. Тож маємо найкращий час для підведення підсумків минулого року.

З погляду Великого Переходу, тобто формування в Україні нової нації і нової цивілізації, можна виокремити 5 головних подій.

1. Світогляд: Арійський Стандарт

Ця подія, що відбулася навесні 2014 р., важлива тим, що було сформульовано світоглядний фундамент Великого Переходу. Книга «Арійський Стандарт» (2014) охоплює найважливіші сфери цивілізаційно-расового перетворення людства: метафізику, релігію, історію, харчування, самозцілення, виховання, расотворення.  

2. Організація: держава-стартап Третій Гетьманат

Водночас з виходом книги стало зрозуміло, що нову Українську державу треба творити як стартап. Сенс у тому, що спочатку створюється «зерно» (англ. start-up). Якщо його правильно зробити, то воно саме починає пробивати собі дорогу і знаходити потрібні для розвитку ресурси.  

3. Рушійна сила: новий Український етнос

Улітку з’явилася пасіонарна сила, спроможна творити нову державу, – арійський етнос нового циклу. Поєднання його пасіонарності з організаційно-технологічними можливостями стартапу сформує нову Українську націю.   

4. Геополітичний союзник і Проект Міжмор’я

Формування Української держави різко прискорюється завдяки появі геополітичного союзника – США, життєво зацікавленого у формуванні Центральноєвропейського союзу. Ключовим гравцем Міжмор’я є сильна, незалежна, націоналістична Україна.  

5. Символіка держави, егрегор перемоги

Вдалося розкрити сенс герба Володимира Великого, що дозволяє включити стартап Третій Гетьманат в арійський егрегор перемоги. Герб святого Володимира – це символ-трансформер, який відображає ідею гри. Тому ім’я цього герба – ГРАЙ!– також є ігровим трансформером.

 


Загальний висновок щодо 2014 року можна звести до того, що Україна пройшла точку біфуркації (історичну розвилку) і відтепер рухається єдино можливим шляхом. Відтак зрозуміло, що треба робити.

Перемога Третього Гетьманату неминуча. Її запорукою є те, що ми все робимо правильно. Стратегія перемоги сформульована у 25 стратегемахНаціонального Собору.

Хай Буде!

волі
Додатково: 

2015 - рік народження нової Української нації

$
0
0
Розгортання нового світу. Хай Буде!

Головною подією 2014 року стало народження нового українського етносу - пасіонарного, щирого, довірливого.  

Бажаю, щоб у новому 2015 році ми здійснили перетворення цього ще аморфного етносу на структуровану українську націю, спроможну до державотворення і довгострокових стратегій!  

Хай цивілізаційний стартап Третій Гетьманат розгортається як Велика Гра, що несе учасникам радісне збудження, захоплюючу змагальність, неймовірні пригоди і великі перемоги!

Цифрона 22.
Новий День. Зоря світанку. 
Сонце усміхається. Промінь в небі виграє.
Життя Преображається.
ТВОРИМО!
волі
Додатково: 

Народ, етнос, нація

$
0
0

Народ (від слова "род", "народжений") - це кровно споріднена спільнота людей, яка: 1) має спільного предка, 2) говорить спільною мовою і 3) визнає (усвідомлює) свою належність до одного біосоціального організму. Докладніше про це у статті Хто є українцем і як це визначити

Етнос і нація - це дві форми існування народного організму: від аморфного стану (однорівнева мережа) до структурованого стану (вертикальна ієрархія).

Етнос - це народний натовп, який живе поточним моментом.

Нація - це організація, спроможна до довгострокової стратегії і державотворення. 

Докладніше про перетворення етносу на націю у статті: Нація-трансформер, або принцип метаморфози.

 

 

Теги:

Додатково: 

25 грудня: день народження Ісуса Хреста, Різдво нового Сонця

$
0
0
25 грудня – день народження Ісуса Хреста і Різдво нового Сонця

Згідно з ранньою церковною традицією, Ісус народився 25 грудня 1 р. до н.е. — за 6 днів до початку нової ери.

Дослідники допускають, що зазначена дата має символічний сенс, адже саме в цей день «народжується Сонце». Це відбувається незабаром після зимового сонцестояння (22 грудня), коли світловий день поступово починає зростати і «світло перемагає темряву».

З другого боку, батьки Ісуса – Йосип і Марія – були надзвичайно освіченими людьми, тож могли спланувати його народження саме на цей день. Логіка проста: народження дитини в день народження Сонця дає їй додаткову силу, адже наснажує найчистішою сонячною енергією.

Оскільки повноцінна вагітність триває 9 місяців, то зачаття Ісуса відбулося в районі 25 березня. І справді, саме в цей день церква святкує Благовіщення (зачаття Ісуса), якевідбулося в галілейському Назареті 25 березня (за Григоріанським календарем).

Природно, що народження Ісуса відбулося в цій же батьківській хаті в Назареті. Це місто однозначно вважалося його батьківщиною, тому його й називали Ісусом з Назарету.

Фарисейські вигадки про те, що народження відбулося в іншій державі, у Вифлеємі Іудейському – за дві сотні кілометрів від Назарета – не витримують жодної критики. Докладніше у статті "Де і коли народився Ісус?".

Отже, народження Ісуса припало на Різдво – день народження нового Сонця.

Хрестос народився! Радіймо!

Гурт «Древо». Колядка «Пане господарю, на твоєму дворі» (аудіо, mp3, 2.1 Мб)

Пане-господарю, на твоєму дворі
Рай розвився, рай розвився,
Господь звеселився,
Що й на світ Син Божий родився!

Читайте також:
Модель «Галілея»: програма-інсталятор Золотої доби
Три «О» Доброї Новини: Оновлюйся! Організовуйся! Озброюйся!
Добра Новина: настанови для Дітей блискавки
Галілея і хрестиянство: українські корені
Воанергес: Церква дітей блискавки
Три плани Доброї Новини: пригоди, наука, пророцтво
Добра Новина про Царство боже
Здоров’я людини і простори буття
Хрестос чи Христос? Відповідь дає Синайський кодекс IV століття
Святий Йосип і Діва Марія були друїдами
25 березня — день воскресіння Ісуса Хреста
Що святкуємо?
Живе Слово і арійські молитви
Навіщо вигадали «свято вознесіння»? 
Істархов ударив не по Євангелію, а по фарисейським вставкам!
Дивна давня легенда
Знайди хоч один доказ, що Ісус не був українцем
Картина Карло Парізі "Ісус у задумі"
Ісус молився українською
Цар Давид танцював гопак
Салимон, арійський цар Ізраїля
Українська Галілея
Ісус, що означає Ясний 
Хрестос і Хрістос

волі
Додатково: 

Софт – програмне забезпечення, гард – апаратні засоби

$
0
0
Софт - програмне забезпечення

Англійське слово "soft" (м’який, ніжний, добродушний) виводятьвід кореня *som- "приємний". На санскриті "сома" - приємний, цілющий напій, нектар, сік (сок). Тобто слова "софт" (м’який) і "сок" (рідкий) мають спільне походження.

Антонімом слову "софт" (програмне забезпечення) є слово "гард" (апаратні засоби) - від українського "гарт, гартувати, загартований, міцний". Пишемо через "д"щоб не плутати зі словом "гарт".

Отже, нові слова Сенсара, що мають давньоукраїнські корені:

софт - програмне забезпечення,

гард - апаратне забезпечення.

Запам’ятовуємо і застосовуємо!

Додатково: 

Основи магічного націоналізму

$
0
0
Хай Буде!

«Щоб докорінно змінити країну, достатньо десятка тисяч ідейних активних людей, згуртованих в дисципліновану організацію з чітко визначеною ідеологією. Всім моїм знайомим кажу: хто не бере безпосередню участь в розбудові таких організацій, не має моєї поваги. Попри ваші найкращі особисті якості» (полковник Святослав Стеценко, Київський Легіон, 24.12.2014).

Головною подією 2014 року стало народження нового українського етносу. Про це переконливо свідчить пасіонарність, яка охопила понад 10% українців: замість того, щоб звично скиглити, вони почали воювати за свою гідність. Відтак маємо два українські етноси: старий пострадянський і новий арійський. Перший удесятеро чисельніший, зате другий удесятеро активніший. Подібна ситуація була на початку попереднього сонячного-місячного циклу, який триває 532 роки.

Світотворче коло

У давнину 532-річний цикл вважався циклом оновлення небесного та земного кола і називався «Індиктіон» або «Світотворче коло» Пояснимо, що 532=19х28.

19 рокiв — це мiсячний  цикл, через 19 рокiв повторюються фази Мiсяця на певну календарну дату.

28 рокiв — це сонячний цикл, календарi через 28 рокiв ідентичні.

532 роки — це період повторення конфігурацій Земля–Сонце–Місяць.

У порівнянні з іншими астрономічними об’єктами, Сонце і Місяць найбільше впливають на розвиток Землі та людства. Відтак повторення сонячно-місячних ситуацій сприяє формуванню подібних історичних ситуацій.

Козацький етнос попереднього циклу

Період 1483–2015 – це останній сонячно-місячний цикл. Що відбулося в районі 1483 року? Це час народження Україною козацького етносу. Етнотворчим казаном була Запорізька Січ: «Які б різні оцінки не давались запорізькому козацтву, в одному вони безумовно сходяться: протягом трьох століть (бл. 1480–1775) в низовинах Дніпра діяла регулярна військова організація, з незалежною політикою якої доводилося рахуватись сусіднім країнам – Польщі, Росії, Криму і Туреччині» (Роман Багдасаров. «За порогом», 1996).

Через Січ та козацькі війни пройшли сотні тисяч найактивніших українців. Відтак новий етнос отримав етнонім «козаки», що значить озброєні вільні люди (від слова «кес» – меч, укр. «косак» – великий ніж).

Новий вільний етнос співіснував зі старим кріпацьким етносом. Вони відрізнялися не тільки компактним проживанням: поряд існували козацькі та кріпацькі села. Вони відрізнялися ментально: кожен козак був «сам собі пан», натомість кріпак покладався на зовнішнє керування, навіть якщо воно йому не подобалось.

Понад те: козаки і кріпаки відрізнялися антропологічно. Згідно з висновками видатного українського антрополога й етнографа професора Хведора Вовка («Студії з української етнографії та антропології», 1916), населення козацьких сіл загалом різко відрізнялося він колишнього кріпацького населення вищим зростом і вищим коефіцієнтом брахікефальності. Це показники еволюційного розвитку: вищий зріст сприяє більшому обсягу головного мозку, а круглоголовість сприяє його вільнішому розвитку (ідеальною формою для мозку є куля). Вищі антропологічні показники козаків та їх нащадків свідчать про те, що до процесу визволення, націотворення і державотворення долучилися найрозвиненіші – волелюбні та благородні.

Вхід до козацького етносу був відкритий для всіх бажаючих. Богдан Хмельницький пообіцяв усім учасникам національно-визвольного руху надати козацький статус, тобто статус вільних озброєних громадян – без панів, поборів, повинностей і податків. Воля – внутрішня (від гріхів) і зовнішня (від поневолювачів) – стала національною ідеєю. Синонімом слова козак було «вільна людина», а антонімом – «раб, кріпак».

Засобами і стимулами консолідації козацького етносу були:

1. Мета:творення вільної Української козацької нації зі своєю незалежною державою без податків і примусу для її громадян. Політичними правами володіють тільки засновники та захисники цієї держави.

2. Духовна єдність: українське аріохрестиянство, основане на споконвічній власній традиції (через це польські та московські іудохристияни називали козаків «проклятими схизматиками», «людьми без релігії», «відступниками», «людьми без страху божого»). Доречно нагадати, що хрещення РусіВолодимиром Великим у 987 році  означало, що держава бере під свою опіку місцеву аріянську церкву, науку та освіту, виділяючи для цього з державного бюджету 10% доходу. «Десятинна церква» – це не тільки головний храм у Києві, а вся система здобуття та поширення знань, а також виховання суспільства.

Народження нового козацького етносу супроводжувалося відродженням аріянства, яке ще називали социніанством та козацьким хрестиянством. Лідером європейського аріянства був Юрій Немирич– інтелектуал світового рівня, полковник у Богдана Хмельницького, генеральний писар у гетьмана Івана Виговського.       

3. Українська мова: душа народу, засіб мислення, спілкування, взаєморозуміння та ідентифікації «свій–чужий». До козацького товариства приймали за умови «щоб прийнятий, якщо він був не руським, забув свою рідну мову й говорив козацькою, тобто українською; цю вимогу ніколи й ніхто не порушував» (Дмитро Яворницький. «Історія Запорізьких козаків», 1892).

Результатом національно-визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького стало заснування Української держави – Першого Гетьманату. Джерелом влади і захисником суверенітету держави були виключно представники козацького стану. Решта станів, а також деякі міста та монастирі, користувалися самоврядуванням.

Нова Козаччина

У 2015 році починається нове 532-річне світотворче коло. Початок нового циклу ознаменувався народженням у 2014 році нового українського етносу. Він становить приблизно десяту частку населення України. До нового етносу відносимо тих, хто добровільно включився в національно-визвольну війну проти несправедливої влади і московської агресії:це воїни, які борються зі зброєю в руках, і волонтери, які їх підтримують матеріально, духовно, інтелектуально, організаційно, магічно. Війна ведеться одночасно на двох фронтах: внутрішньому і зовнішньому. Внутрішній – проти паразитичної верхівки і московської агентури, зовнішній – проти московського військового вторгнення.

З одного боку, війна – це великий негатив: смерті, каліцтва, стреси. З другого боку, це мобілізація, добір кращих і самоорганізація. Нинішня війна з Росією дає Україні можливість відновити армію, очиститися від зрадників та соціальних паразитів, сформувати націю і заснувати Українську державу інформаційної доби.

Народ: від етносу до нації

Народ (від слова «род», «народжений») – це кровно споріднена спільнота людей, яка: 1) усвідомлює свою належність до спільного біосоціального організму, 2) говорить спільною мовою і 3) має спільного предка. Відтак, подібно як в окремої людини, маємо триєдину цілісність духу, душі та плоті.

Етнос і нація – це дві форми існування народного організму: від аморфного стану (однорівнева мережа) до структурованого стану (вертикальна ієрархія). Структурованість нації полягає в тому, що вона складається з соціальних клітин – громад, в яких люди персонально знайомі, займаються спільною діяльністю, спроможні оцінити один одного та обирати кращих (вибудовувати владну вертикаль).

Етнос – це народний натовп, який живе поточним моментом. Нація – це організація, спроможна до довгострокової стратегії і державотворення.

Козаки, почавши зі стану етносу, у процесі майже безперервних війн і повстань викристалізувалися в Козацьку націю з власною державою – Гетьманатом. 

Стати нацією. Негайно!

Націотворення – це передусім інформаційний процес. Для формування нації етносу козаків знадобилося більше 150 років. У наш час, коли інформаційні процеси прискорилися в тисячі разів, перетворення етносу на націю можна здійснити за кілька років. Справді, адже практично всі члени нового етносу долучені до сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Головне – вибрати правильні пріоритети.

З цього й почнемо. Досвід попереднього циклу дозволяє сформулювати три обов’язкові умови успішного націотворення.

1. МЕТА. Люди повинні знати, за що вони борються, йдуть на жертви, творять, страждають і вмирають. Всі учасники націотворчого руху,  їхні діти та внуки стають громадянами нової держави, тобто наділеними політичними правами і вільними від будь-яких податків.Тільки вони можуть обирати владу і бути обраними. Всі інші – негромадяни – можуть бути підданими Третього Гетьманату (з правом на постійне проживання) або гостями (з правом на тимчасове проживання). Система вартостей і стратегія творення нової Української держави викладена у документі «25 стратегем НС».

2. ДУХОВНА ЄДНІСТЬ. Продуктивний світогляд, який заохочує людей ставати досконалішими, шляхетнішими, сильнішими, красивішими, розумнішими, справедливішими, святішими, плодючішими. Йдеться про прадавній арійський світогляд і релігійну практику. Його найдавніші назви – «віди» (відання, знання) і «арійство» (сонячність, шляхетність). Після приходу Ісуса Хреста носіїв цього світогляду називали хрЕстиянами, аріянами, готами. Успішне націотворення нового циклу відбудеться за умови повернення до релігії знань – Від, Арійства, Аріянства (див. «Арійський Стандарт», 2014).  

3. УКРАЇНСЬКА МОВА. Спільна мова – це надпотужний засіб консолідації. Всі українці, які нині долучилися до нового етносу, володіють українською мовою, але не завжди нею говорять. Російськомовні українці не думають про те, що розмовляючи російською без крайньої потреби, вони просувають кремлівський «русскій мір» і стають пособниками московської агресії, відкривають смертельному ворогу доступ не тільки до свого інформаційного поля та воєнних таємниць, а й до своїх мізків.

Творення української нації може відбутися тільки українською мовою. Козаки це добре знали, тому й дотримувалися мовної дисципліни.

Згідно з сучасними науковими дослідженнями, головний мозок не лише українців, а й росіян РФ (тих, які не знають українською мови) значно активніше відгукується саме на українську мову. А все тому, що вона є материнською прамовою для всіх арійських народів – про це йдеться у фільмі «Код нації» (2014).

Ще раніше було встановлено, що самозцілення Живим Словому 3–5 разів ефективніше українською мовою в порівнянні з російською. Треба скористатися перевагами української мови, застосовувати її і розвивати (див.: Діловою мовою Міжмор’я буде Сенсар).   

Метод аеростата: скидаємо баласт

Ключова ідея сучасного націотворення основана на усвідомленні того факту, що успішність будь-якої діяльності визначається простором подій, в якому вона відбувається. Багаторічна практика дозволила нам виокремити чотири головні простори подій: «страждань», «боротьби», «пригод», «перемоги». Зараз Україна в цілому перебуває у просторі боротьби. Позитивні події починаються у просторі пригод, а перемога досягається тільки у просторі волі, який ще називається Царством божим.

З цього випливає, що головним, магічним чинником перемоги є піднесення нового українського етносу у простір позитивних подій. Для цього треба скидати інформаційний баласт і наповнювати національний «аеростат» енергією Світла.

Інформаційний баласт – це передусім неправильні світоглядні уявлення про природу людини і всесвіту, релігію, історію. Насамперед треба позбутися трьох найшкідливіших помилкових стереотипів.

1. Іудохристиянство. Те, що нині називається вченням Ісуса Хреста, насправді є його запереченням. Аріохрестиянство та іудохристиянство – це дві протилежні світоглядно-релігійні системи: вони виникли в різний час, на різних територіях, мають різних засновників і зовсім іншу релігійну практику. Про це див.: Хрестиянство та іудохристиянство – дві різні релігії. Темі виправлення світоглядних деформацій присвячена книга «Арійський Стандарт» (2014).

2. Бандерівщина.Націотворення потребує правильної ідеології. Те, що нині називається українським націоналізмом, насправді є бандерівщиною – спецоперацією НКВД-КГБ-ФСБ. «Проект Бандера»  спрямований на блокування українського творчого націоналізму, який розвивався під проводом Євгена Коновальця і Андрія Мельника.

Ця спецоперація перебуває в активній фазі, звідси системне спотворення історії українського націоналізму, італійського фашизму, німецького національного соціалізму, історії Другої світової війни. Скажімо, в масовій свідомості панує поширений комуністичною пропагандою міф про те, що Радянський Союз переміг Третій Райх силою своєї армії. Насправді для цього були задіяні зовсім інші засоби – див.: Третя війна з Росією: 6 таємних інструментів сталінізму.

3. Соціальний паразитизм. Це головна соціальна проблема України. Паразитична верхівка здійснює контроль пасіонарності українського народу шляхом системного підриву його здоров’я через вакцинації, інформаційне зомбування, нездорове харчування, алкогольний і тютюновий геноцид, штучне зубожіння. Те, що відбувається в Україні після Другого Майдану, є відчайдушною спробою владної верхівки усіма доступними засобами придушити український пасіонарний спалах, фізично ліквідувати найактивніших його учасників, зберегти свою владу, примножити статки (мародерство у воєнний час) і уникнути відповідальності за злочини. Один із засобів упокорення новонародженого українського етносу – розчленування України між ЄС і РФ.        

Генеруємо Світло

Одночасно зі скиданням інформаційного баласту творимо новий світу сферах світогляду, організації та технологій.

1. Практична метафізика.Пізнання істинної природи людини і світу дозволяє реалізувати на новому оберті еволюційної спіралі традиційний арійський принцип релігії знань: віримо в те, що розуміємо; робимо те, у що віримо; говоримо те, що думаємо. Простечесне життя. Рай– це не «розслабуха», а радісний інтенсивний розвиток в умовах змагальності і обмеженості ресурсів. Розвиток і реалізація аріохрестиянської філософії динамізму. Сенсар, тобто окультурена українська мова (магічна Мова Сонця), застосування якої автоматично підвищує вібрації людини і піднімає її у простір волі. Правильна символіка, яка точно включає в потрібні егрегори – потужні джерела інформації та енергії.

2. Глобальна держава-громада. Установчі збориактивних українців цілого світу, сотенно-полкова самоорганізація, органічний підхіддо державотворення, електронна держава ТГ-онлайн, максимальна легітимність переходу від старої до нової держави, формування цивілізації Міжмор’я, поєднання національної держави, духовної громади та глобальноїділової структури.

3. Технології.Прості, природні, доступні, дешеві методи оздоровлення людини, правильне харчування, епігенетичні підходи в творенні нової раси, самозцілення Живим Словом, нова енергетика, вільний простір для винаходів і передових технологій, рай для стартапів.   

Після біфуркації

У першому півріччі 2014 року Україна пройшла «точку біфуркації» – історичну розвилку. Відтепер «український локомотив» рухається єдино можливим шляхом – до Української держави інформаційної епохи – Третього Гетьманату.

Що робити – відомо.

До справи!

волі

Категорія:

Додатково: 

Цілісність, різноманітність і справедливість в ієрархії Третього Гетьманату

$
0
0
Хай Буде!

Цілісність, єдиноначальність, відповідальність

Головним є принцип цілісності, адже порушення цілісності негайно призводить до смерті системи. Тому для спільноти, як і для окремого живого організму, завжди на першому місці стоїть єдність: «Боже, нам єдність подай». Цілісність – це той фундамент, на якому можна будувати організацію. Без цілісності всі зусилля будуть витраченими намарно.

Зауважимо, що втрата різноманітності та справедливості також веде до смерті через зниження життєспроможності і розбалансування, але там ще залишається час для виправлення ситуації. При втраті цілісності часу на відновлення обмаль або взагалі нема.   

Цілісність має чотири основні складники: духовно-світоглядний, психоенергетичний, організаційний і технологічний. Вони також перебувають у відносинах ієрархічного підпорядкування. Почнімо з первинного складника.  

1. Духовно-світоглядна єдність– це спільний дух, що досягається спільним світоглядом. Якщо цей світогляд розвивається, то разом з ним розвивається уся спільнота. Ті, що не поділяють спільний світогляд, де-факто не належать до спільноти на цьому найважливішому, базовому рівні.  

 2. Психоенергетична єдність– це спільна душа і під’єднання до спільного бога-егрегора (когерентного поля), який є банком енергії та інформації. До цієї сфери належать емоції, візуальні образи, знання, методи, навики, стереотипи, рефлекси.

Узагальнюючою характеристикою психоенергетичної єдності є загальний рівень вібрацій.Що вищий світогляд спільноти, то вищий рівень вібрацій. Частота вібрацій визначає простір подій. Приналежність спільноти до спільного когерентного поля та підвищення його частоти піднімає усіх членів спільноти до простору гармонійніших подій.

Ті члени спільноти, що мають вищий середнього рівень вібрацій, підносять спільноту догори. Ті, які мають нижчий рівень, стримують розвиток. Якщо різниця частот занадто велика, то відбувається енергетичний розрив і людина випадає зі спільноти з причини енергетичної невідповідності.  

3. Організаційна єдність– це наявність єдиного керівного центру, тобто єдиноначальність. Досягається тоді, коли є людина, яка персонально відповідає за виконання керівної функції, а члени спільноти погоджуються виконувати накази керівника. Звідси вислів, що влада – це згода людей виконувати накази.

Організаційна єдність народу – це і є влада народу. Можливо, що саме слово «влада» (волада, звідси – володар) походить від «воля до ладу», адже внутрішня згода і наявність керівного центру є ключовими умовами ладу– соціальної гармонії.   

Організаційна єдність – влада– є реалізацією психоенергетичної єдності, яка, у свою чергу, є реалізацією духовно-світоглядної єдності. Тобто єдина організація – це черговий крок «матеріалізації ідеї», носієм якої є духовно-споріднена спільнота, включена в єдиний егрегор – психоенергетичний банк. Персонально відповідальний лідер (командир, гетьман, цар) є концентратором духу і душі спільноти.

Є два головні шляхи формування влади: згори і знизу. Згори – це коли з’являється яскравий виразник ідеї – лідер, до якого приєднується спільнота (лідер обирає групу). Знизу – це коли спільнота знаходить і висуває виразника ідеї (група обирає лідера). Між цими двома полюсами  можуть бути будь-які проміжні варіанти.  

Влада, тобто внутрішня згода і авторитетний керівний центр, ведуть до групової синергії – це коли 1+1 дорівнює не 2, а 11. Тому в багатьох мовах влада позначається словом сила, напр. англ. «power» – потуга, сила, міць. Проте треба розуміти, що не сила створює владу, а влада є джерелом сили.    

4. Технологічна єдність– це наступний крок «матеріалізації ідеї»: до неї належать система правил і засобів їх реалізації, інфраструктура, комунікації, техносфера, матеріальні ресурси, звичаї, система харчування, вода, повітря тощо.

5. Расова єдність– це реалізація духовно-світоглядної єдності спільноти на генетичному рівні. Йдеться про зміну генокоду і набуття якостей, які передаються спадково. Для здійснення цього остаточного кроку «матеріалізації ідеї» треба виплекати принаймні одне покоління. Зміна генокоду відбувається за допомогою механізмів епігенетики, тобто шляхом вмикання корисних генетичних програм і вимикання шкідливих. Ключовими технологіями «перемикання» є перехід на живу їжу і читання Живого Слова жінками під час вагітності, а хлопчиками під час статевого дозрівання.   

Темі цілісності присвячена стаття «Основи магічного націоналізму».     

Різноманітність, свобода, змагальність

На фундаменті цілісності можна сміло розгортати найрізноманітніші проекти без остраху, що вони приведуть до розпорошення і розпаду. У стартапі Третій Гетьманат це практично реалізується через вільне формування різноманітних груп: територіальних, ділових, за інтересами. Цій темі присвячена стаття «Практична самоорганізація ТГ».

Кожен гравець може заснувати свою групу і перевірити себе в якості лідера. Кожна група може обрати лідера і сформувати власний простір влади. Члени одного проекту можуть заснувати власні підпроекти, а різні проекти можуть об’єднатися в один мегапроект.

Групи перебувають між собою у стосунках взаємної підтримки або правильної змагальності. Правильна змагальність – це коли перевага досягається посиленням себе, а не послабленням суперника. Змагальність є внутрішнім мотором динамічного розвитку нашого проекту.

Справедливість, вдячність, милосердя

Справедливість – це коли ті, які приносять більше користі, отримують більшу винагороду. Синонімом слову «справедливість» є слово «вдячність». Просто якщо справедливість має раціональну, логічну основу, то вдячність робить наголос на почуття та емоції. Хто виявляє більше любові або  приносить більше користі, той викликає більше вдячності, отримує сильніший відгук, віддачу, зворотний зв’язок. Феномен любові та вдячності розглядається у статті «Коли радіє Всесвіт».

У нашій системі справедливість досягається шляхом голосування інвестиціями: що більший внесок зробила людина, то більшою є вагомість її голосу. У майбутньому для виконання принципу справедливості ми створимо свою судову систему. Її можна вже формувати у групах згідно з новітнім прислів’ям: «Де три українці, там сотник, суддя і скарбник».

Справедливість, вдячність – це відгук на добрі справи. Але щоб був відгук, спочатку має бути оклик. Таким окликом є здійснення добрих справ за власною ініціативою, як абсолютно добровільний акт виявлення божественної любові – «милосердя», «милості» (гелленською – «агапе»). Треба сказати, що весь наш проект тримається саме на виявленні нашими акціонерами божественної любові, адже вони підтримують нашу справу абсолютно безкорисно. Якщо ж це їхнє милосердя отримуватиме адекватний відгук, то це викликатиме у них ще більше бажання підтримувати спільну справу.

Відтак справедливість-вдячність є не тільки засобом підтримання внутрішнього балансу і заохочення всього продуктивного всередині проекту. Вона також є важливим чинником долучення до нашого проекту нових гравців та інвесторів: після кожного акту милосердя вони отримують зворотну енергетичну хвилю вдячності. Радіє Третій Гетьманат – радіє Всесвіт!

З другого боку, принцип справедливості забезпечує очищення системи від усього шкідливого. Самоочищення – це природна функція будь-якого живого організму. Її також можна розглядати як прояв милосердя: несумісні сутності розходяться і більше не мучать одне одного.

Від мережі до ієрархії

Ми живемо в часи великої популярності однорангових соціальних мереж. Проте це лише перший крок соціальної взаємодії. Наступним кроком є вертикальне структурування і формування ієрархічних мереж. Цій темі присвячена стаття Масові соціальні мережі – це маніпульовані натовпи, майбутнє за ієрархіями.

Ось за такими трьома принципами формується зерно нового світу – стартап «Третій Гетьманат». Додаткова інформація у технічному завданні на розробку електронної держави ТГ-онлайні документі «25 стратегем НС».  

Хай Буде!

волі
Додатково: 

Хай етнос стане нацією! Вітаю з Новим роком!

$
0
0
Хай Буде!

Головна подія 2014 рокуполягає в народженні нового українського етносу – вільного, пасіонарного, сонячного, веселого, безстрашного, козацького, арійського.

Головне завдання 2015 року – перетворити цю однорівневу етнічну мережу на вертикально структуровану націю. Для цього українці мають витворити власний авторитетний керівний центр і погодити між собою нові правила гри.

Ми працюємо в цьому напрямку шляхом формування стартапу Третій Гетьманат. Бажаю, щоб у 2015 році створене нами зерно почало проростати і давати добрі плоди! Ми маємо стати силою, яка реально впливає на духовні та політичні процеси в Україні.

Хай Буде!   

волі
Додатково: 

Фільм «Частоти» / Frequencies / OXV: The Manual (2013)

$
0
0

1. Частоти і простори буття

Що вищий рівень вібрацій, то чистіший і сприятливіший простір подій. Кожен, хто системно працював з Живим Словом, пам’ятає цей феномен, коли Всесвіт починає тобі сприяти. Старі проблеми несподівано «розсмоктуються», неприємні люди десь «зникають», починається серія приємних сюрпризів, притягуються нові друзі, а незнайомі люди несподівано починають тебе дуже поважати.

Якщо використовувати аналогії, то у вищих просторах процесор Великої Гри працює з вищою частотою, тому ті ж самі події відбуваються швидше. 

Схоже, що терміном «час» у Живому Слові позначається саме частота, тобто швидкість вібрацій, адже саме вони несуть перетворення:

Джерело Часу
Час влітає!
Відгук — відлуння.
Змінює структуру,
Руйнує форму.
Замість стабільності —
Політ, просування
До Еволюції — без вагання
Рухаємось!

Звукона Воль 
Вищий вібраційний Потік
       Вихром вливається
           Відроджується
                    вічний двигун
                          Еволюції ведучий
Вь - Вь - Вь

  
Цифрона 9
Охоплений благими
         Спонуканнями
Впроваджує вібрації
        Просування
Входить оформляючи
Подію провіщаючи
Перетворюємось
!

Для того, щоб наш «вічний двигун» працював швидше – на вищих частотах, треба його очистити від бруду і наповнити якісною енергією. Це досягається шляхом очищення на всіх трьох рівнях людської сутності, тобто очищення світогляду (духу), психіки (душі) і плоті. Про це у статті Як закріпитися у Царстві божому.

Чи можна змінювати рівень своїх вібрацій? У фільмі стверджується, що це річ вроджена і незмінна протягом життя. Але ми добре знаємо, як підвищувати рівень вібрацій, що сприяє високим частотам і що заважає: див. Друзі і вороги Царства божого.  

2. Менше емоцій, більше гармонійних подій

У фільми наголошується, що високий рівень вібрацій веде до відсутності емоцій. Це перебільшення.

При піднятті вгору зменшується кількість негативних подій, а саме вони й викликають бурхливі емоції. Тому правильно казати, що зменшується кількість негативних емоцій, натомість збільшується кількість емоцій гармонійних, світлих, витончених.

Окрім того, при вищому рівні вібрацій у людини з’являється здатність спостерігати «згори» за собою, навколишньою ситуацією і глобальними подіями. А оскільки Всесвіт влаштований достатньо досконало, то людина, в міру підвищення частот, дедалі менше переймається негативними сценаріями і дедалі більше дотримується принципу: «Переймайся тільки тим, на що можеш вплинути» або «Якщо чимось переймаєшся, то негайно дій».    

3. Перетікання енергії, вирівнювання потенціалів

У фільмі показано, як між людьми при контакті відбувається енергетичний обмін, внаслідок чого досягається вирівнювання частот. Згідно з нашими спостереженнями, зміна частот відбувається внаслідок передавання Світла.

У людини, яка отримала порцію Світла, відбувається очищення, зцілення, притягування позитивних подій. Найпотужнішими каналами передачі Світла є кровний зв’язок. Найсильніший зв’язок є між чоловіком і дружиною: він навіть потужніший за зв’язок з батьками, дітьми, братами і сестрами. Передача енергії посилюється при фізичному контакті. Найбільшу силу має перший сексуальний контакт. 

Світло передається миттєво, причому на будь-які відстані. Передача світла може бути спонтанна і цілеспрямована. Для донора втрата порції Світла може привести до знесилення.

Понад те, взаємодія з брудною людиною може призвести до отримання від неї порції бруду. Правду кажуть: «З ким поведешся, того й наберешся». Тому при передачі Світла корисно дотримуватися правил безпеки, інакше потім доведеться кілька тижнів страждати і займатися самоочищенням для повернення до попереднього стану.       

4. Магічна мова

У другій частині фільму розгортається дуже цікава тема про магічні слова-команди, яким людина не може опиратися. Поки що тільки зауважимо, що первинна мова складалася виключно з команд, наприклад, «встань», «сядь», «дай», «візьми», «їж». Також первісною мовою ми донині спілкуємося з маленькими дітьми.

Прадавні слова мають велику силу. Що давніша мова, то потужніший її вплив на психіку. Сучасні експерименти, представлені у фільмі «Код нації» (2014), показали, що українська мова значно сильніше впливає на нейрони мозку в порівнянні з російською, в тому числі на росіян, які не володіють українською мовою. Найімовірніше, що такий самий ефект буде в порівнянні з будь-якими іншими мовами світу. А все тому, що українська мова найближча до першоджерела – до первинної людської мови. Про це дещо є у статті Центр і периферія, або пробудження Пульсара.

Можна посилити магічний потенціал української мови, очистивши її від пізніших нашарувань та спотворень і збагативши давніми, забутими словами. На досягнення цієї мети спрямовано проект Сенсар. Важливість цього проекту актуалізується відродженням Співдружності Міжмор’я, в якій мовою спілкування має бути магічний Сенсар.     

5. Чи існує фатум?

Фільм завершується шокуючою ідеєю, наче наш світ є великою машиною, в якому всі дії кожної людини наперед жорстко запрограмовані. Проте це тільки частина правди. Людина справді є своєрідним біороботом, що керується програмами – умовними і безумовними рефлексами та інстинктами. Проте вона також є втіленою божественно сутністю, яка є носієм творчого початку. З цього випливає, що чим більше в людині усвідомлення своєї божественної природи, тим менше прогнозована її поведінка. Натомість при низькому рівні свідомості поведінка людини мало чим відрізняється від поведінки розумної тварини.

Пропоную поміркувати над запитаннями:

1. Як виглядає перебування людини у Просторі волі? Як це показано у фільмі?

2. Чи справді людина з високими вібраціями є самотньою? Що треба робити для уникнення самотності?

3. Чи допустимо знижувати рівень власних вібрацій?

4. Як змінити долю?

5. Чи можна застосувати Живе Слово для заподіяння зла?

6. Що означає фраза «Знання визначають майбутнє»?

Фільм «Частоти» можна завантажити на сайті ex.uaі багатьох інших сайтах, або проглянути онлайн, наприклад, тут (з перекладом російською мовою):

 

 

Дивимось і отримуємо задоволення!

Обговорення у коментарях.   

волі

Категорія:

Додатково: 

Звертання на ти

$
0
0

Саме так і було в давнину: Ісусе! Царю! Гетьмане! Отже наш, що єси на небесах, хай святиться ім’я ТВОЄ...

Якщо хочемо виразити свою повагу, можемо використовувати "пане", "шановний", "дорогий"тощо.

Відтепер звертаємось один до одного на "ти".

Хто за?

Теги:

Додатково: 

Чи підтримуєш перехід до звертання на "ти"?

Не заперечую
0% (0.00 ϟ)
Проти, хай буде і "ти", і "ви"
1% (104.00 ϟ)
Загальна кількість голосів: 14 з вагою 20.718% (19,034.00 ϟ / 91,874.00 ϟ) від суми усіх інвестицій.

Скасовуємо чергування голосних О, І, Е, А

$
0
0

Схоже, що чергування голосних відбулися для того, щоб надати українській мові самобутності, передусім, щоб більше вирізнити її від московської і польської. Нині у нас зворотне завдання – створити універсальну слов’янську мову. А для цього треба повернутися до першоджерел.

Можливо, винятки таки залишаться, проте там, де можливо зберегти уніфікацію, чергування голосних скасовується. Залишаємо той варіант вживання голосної, який використовується частіше. Наприклад:

Воля – вольний – вольность – добровольний – добровольчий

водопо́й – водопо́ю, гу́ркот – гу́ркоту, дохо́д – дохо́ду, конь – коня́, ка́мень – ка́меня, ле́бедь – ле́бедя, льод – льо́ду, лой – ло́ю, носоро́г – носоро́га, пішохо́д – пішохо́да, по́пел – по́пелу, сок – со́ку, сто́гон – сто́гону, у́строй – у́строю; пе́вность – пе́вности – пе́вностю,

нога́ – ног, осо́ба – осо́б, село́ – сел, сло́во – слов;

ба́тьков – ба́тькового, бра́тов – бра́тового, Василе́в – Василе́вого, ковалі́в – ковалі́вого, Петро́в – Петро́вого,

Бори́споль – Бори́споля, Ки́їв – Київа, Львов – Льво́ва, Фа́стов – Фа́стова, Ха́рків – Ха́рківа, Черні́гів – Черні́гіва;

ове́с – овса́, ове́ць – овця́, вісі – вісь;

бою́ся – бо́йся, стоя́ти – стой;

мо́жу (могла́, могти́) – мог, мо́гши; несу́ (несла́, нести́) – нес, не́сши; плету́ (плела́, плести́) – плев, пле́вши;

роди́ти – доро́дний, село́ – сельськи́й

Незалежность – незалежності

Воск – восковий

Бой – бойовий – бойня (война) – боєць

Рой – ройовий – роїння

Сім (7) – сіми – сімидесятилітній (віддаємо перевагу букві "і", а не "е")

Осінь – осіні – осінній

Гора – гор – горський

Радость – радості – радостю

Ноч – ночі – ночний – ночник – ночівля – опівночний

Мій – мого (тут, можливо, доведеться зробити виняток, або все ж таки перейти на форму "мой")

піч – печі – піччю

Канів – Каніва, Харків – Харківа, Чернігів – Чернігіва

будова – будовельник, робота – роботник, нога – підножжя

бог – богато – богатир – богач.

Думаю, що загальний підхід зрозумілий. Які будуть міркування?

Додатково: 

Скасовуємо чергування голосних, уніфікуємо правопис

Підтримую!
50% (3,480.00 ϟ)
Не заперечую.
27% (1,892.00 ϟ)
Загальна кількість голосів: 9 з вагою 7.527% (6,915.00 ϟ / 91,874.00 ϟ) від суми усіх інвестицій.
Viewing all 1551 articles
Browse latest View live


<script src="https://jsc.adskeeper.com/r/s/rssing.com.1596347.js" async> </script>